Sevmek Güzeldir...

Kedi Maması


HİZMETLERİMİZ


Neden Profesyonel Mama
Yavru kedi ve köpeklerin, çeşitli bulaşıcı hastalıklara karşı bağışıklığın güçlenmesi, yeterli ve dengeli protein, karbonhidrat, yağ, vitamin ve mineral alması, gelişim dönemindeki, raşitizm, kalça displazisi vb. eklem ve kemik rahatsızlıklarının önüne geçilmesi, kilo dengesinin sağlanması, tüy gelişiminin optimum olması ve mantar, uyuz gibi deri hastalıklarına karşı direnç sağlanması, dışkının az ve düzenli olması sayesinde tuvalet alışkanlığını çok daha kolay kazandırılması gibi birçok fayda sayılabilir.

Erişkin ve yaşlılık döneminde ise, tüy dökümünün düzenli zamanlar dışında olmaması, deri rahatsızlıklarının çok daha az olması veya hiç olmaması için deri direncinin yüksek tutulması, karaciğer ve böbrek rahatsızlıklarının önüne geçilmesi, egzama, ürtiker gibi karaciğerle bağlantılı deri hastalılarının önüne geçilmesi, diş taşı, diş eti hastalıkları, diş çürüklerinin önlenmesi, nefes kokusu, deri kokusunun olmaması, sindirim sistemi hastalıklarının önlenmesi, kilonun normal, deri ve tüylerin parlak, gözün canlı olmasında kuru mama ile beslenme oldukça önemlidir.

İleriki dönemlerde ortaya çıkabilecek, kronik deri sorunlarında, karaciğer ve böbrek yetmezliklerinde, kalp veya sindirim sisteminde oluşabilecek çeşitli rahatsızlıklarda, idrar yolları rahatsızlıklarında, rahatsızlığa uygun olarak üretilmiş, özel olarak dengelenmiş protein, karbonhidrat ve yağ içeren reçeteli mamalarında kullanımı gerekebilmektedir.

Hill's Prescription Diet
Evcil hayvanınızın rahatsızlanması halinde, Prescription Diet, evcil hayvanlarınızdaki en önemli sağlık sorunlarının hafifletilmesine yardımcı olmak üzere, geniş bir yelpaze oluşturan etkinliği klinik olarak kanıtlanmış bir beslenme sunmaktadır.

Bu ürün skalası, üriner sistem bozuklukları, dermatoloji sorunları, böbrek rahatsızlığı, hareket sorunları, gastro-intestinal rahatsızlık ve obezite gibi bir dizi rahatsızlık için yardım sağlayan çeşitli aromalara sahip, kuru mama ve konserve mamalar içermektedir.

Hill's Science Plan
Doğru beslenme, yalnızca içerik maddeleriyle ilgili değildir . Besin maddelerinin doğru dengesi ile de ilgilidir. Doğru besin dengesine sahip olmayan bir kedi maması, kediniz için bir çok sağlık problemine yol açabilir.

Hill’s™ Science Plan™, kedilerin yaşam evresi, yaşam tarzı, ırk boyutu veya özel ihtiyaçlarına dayanarak 50 farklı besin maddesinin doğru dengesini içermektedir. Bu anlamda Hill's olarak, belirli besin maddelerinin çok az veya çok fazla miktarlarından dikkatle kaçınmaktayız.

Royal Canin
Royal Canin kedi mamaları besinsel olarak eksiksizdir ve köpeklerinizin sağlığının korunması için gerekli olan elliden fazla mükemmel kalitede besin maddesi içerir . Renklendiriciler ve genetiği değiştirilmiş ürünler içermez .

Royal Canin fabrikalarında 300'den fazla çeşit ürün üretilmektedir . Herbir kedinin yaş , ırk , cinsiyet yaşam tarzı ve sağlık koşullarına uygun sağlıklı bir beslenme sunulur .

Acana
Köpeklerinizin et ve protein yönünden zengin gıdalara yönelik geliştirdikleri evrimsel adaptasyona uygun olarak beslemek üzere tasarlanmış yeni bir pet maması sınıfını yansıtmaktadır.

Kanada’nın en iyi ve en taze malzemelerinden ödüllü mutfaklarımızda burada yani Kanada, Alberta’da özel olarak yapılan ACANA, kedinizin veya köpeğinizin mutlu, sağlıklı ve güçlü olmasını garanti eder.

Eşi benzeri olmayan malzemelerimizi keşfetmeniz ve biyolojik olarak uygun bir mamanın petinize sağlayabileceği faydaları öğrenmeniz için sizi birkaç dakikanızı ayırmaya davet ediyoruz. Bunu yapmanız kedi veya köpeğinizi memnun edecektir!

Orijen
Kediler avcı olarak evrimleşmiştir . Dişlerinin, çenelerinin ve sindirim sistemlerinin yapısı neredeyse tamamen et bazlı bir diyetle beslenmek üzere evrimleşmiş bu hayvanları bilimsel açıdan etobur olarak sınıflandırılır.

Biyolojik olarak Uygun™ konsepti basittir: Kedilerin doğal olarak doğada avlayacakları ve yemek üzere evrim geçirdikleri etlerin zenginliğinin, tazeliğinin ve çeşitliliğinin yansıtılması.

İşte bu nedenle ORIJEN mamalarında olağanüstü yüksek seviyede taze bütün etlerin yanında hepsi de doğal diyeti yansıtan oranlarda çok besleyici karaciğer, bağırsak, kıkırdak ve ilik bulunurken köpeklerin ve kedilerin diyetlerinde bulunmayan yüksek glisemikli karbonhidratlar ve bitkisel proteinler yer almaz.