Sevmek Güzeldir...

Cerrahi Operasyonlar


HİZMETLERİMİZ

Kliniğimizde dostlarınızla ilgili her türlü operasyon ve cerrahi işlemler eksiksiz donanıma sahip, steril ameliyathane şartlarında tecrübelerimizin ışığında itina ile yapılır.

Operasyonlar öncesi gereken tüm tahlil, röntgen gibi tetkikler yapılarak dostunuzun operasyon öncesi riskleri tam olarak değerlendirilir ve bilgilendirme yapılır.

Ortopedik operasyonlarda scopi eşliğinde kırık vb fiksasyonunun uygunluğu direk kontrol edilerek ileride çıkabilecek problemlerin önüne geçilir. Her operasyon için uygun ve yeterli olan anestezi ve diğer ilaç seçenekleri dostunuzun en az riskle operasyonu ve sonrasını sorunsuz geçirmesi için profesyonelce seçilir ve uygulanır.

Operasyon sırasında ve sonrasında gerekli olabilecek acil müdahaleler için ekipmanlarımız hazır bulundurulur. Ağır ve zor operasyonlar sonrasında gerektiğinde kliniğimizde yoğun bakım ünitemizde evine güvenli bir şekilde gidebilecek hale gelene kadar kontrolümüzde kalabilir.

Operasyon sonrası çıkabilecek risklere karşı ilaç, bandaj, yakalık vb tüm önlemler alındıktan sonra sahibine güvenle teslim edilir. Tüm hastalıklarda olduğu gibi operasyon sonrası da 24 saat veteriner hekimimiz ile bağlantı kurabileceğinizin güvencesi ile dostunuzu evinize götürebilirsiniz.

Yine operasyon sonrası gerekli görülen aralıklarla pansuman, antibiyotik,ağrı kesici vb ilaç uygulamaları ile kontroller yapılır ve tam iyileşme safhasına kadar hastamıza sahip çıkmaya devam edilir.