Sevmek Güzeldir...

Cavitron Diş Temizliği ve Ağız Sağlığı


HİZMETLERİMİZ

Diş problemleri, diş taşları, ağız hastalıkları teşhis ve tedavisi:

Köpek ve kedi dostlarımızın ağız ve diş sağlığı bir çok hastalığın önlenmesi ve dostlarımızın erkenden dişlerini kaybetmememesi için çok önemlidir.

Genelde yaşlandıkça oluşan diş ve ağız problemleri özellikle yanlış beslenme sonucu, yaşını doldurmamış kedi ve köpeklerde bile oluşmaktadır. Yaşın ilerlemesi ile birlikte daha çok periodontal hastalıklar oluşabilmektedir.

Dostlarımızın ağız kokusu ile size belirti verebilecek her türlü sorunu için kliniğimizde gerekli tüm tedavi ve uygulamalar modern diş ünitesi araçlarımızla, tecrübeli veteriner hekimimiz tarafından uygulanmakta ve sonrasında korunma için gerekli tüm önlemler konusunda etraflıca bilgilendirilmektedir.

Diş taşlarının temizliği dişlere zarar vermeden profesyonel elektronik araçlarla yapılmakta ve sonrasında ağız sağlığı ve diş sağlığı için tüm önlemler alınıp bilgilendirme yapılmaktadır.

Diş çürükleri, diş eti ve ağız hastalıkları diş sağlığıyla birlikte değerlendirilip dostunuz için çok önemli olan, çiğneme fonksiyonlarının ileri yaşlarına kadar sürmesi için gerekli tüm önlem ve uyarılar eksiksiz yapılır.